امروز ۱۳۹۷/۳/۲۸


  • ارتباط با ما
  • پايگاه دانش
  • قوانين و مقررات
  • خدمات و تسهيلات
  • دستور العمل و آيين نامه ها
  • درباره صندوق
  • خانه


عبارت:

در

برای عضویت در خبرنامه لطفا فرم زیر را کامل کنید.

نام خانوادگی:

پست الکترونیکی:

logo-samandehiنظر شما درباره کیفیت فرآیند اعطای تسهیلات در این صندوق چیست؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید از سایت
• بازدید امروز: 24
• بازدید دیروز: 319
• افراد آنلاین: 2
• بازدید کل: 5587

اخبار

بازدید اعضای هیات مدیره و مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری خراسان از دو شرکت کهکشان سبز پاژ و عایق صنعت پایا
1397/03/19 کد خبر:100
به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری استان خراسان، رسول عبدالهی؛ مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان خراسان به همراه آقایان علوی و مهذب و خانم رضوی از اعضای هیات مدیره صندوق از دو شرکت کهکشان سبز پاژ و عایق صنعت پایا که از شرکت هایی است که مورد سرمایه گذاری خطرپذیر صندوق قرار گرفته است بازدید کردند. . . .

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی و انجمن صنفی رایانه‌ای استان خراسان رضوی
1397/03/19 کد خبر:99
به گزارش روابط عمومی صندوق، توافق نامه همکاری بین صندوق پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی و انجمن صنفی رایانه ای استان با حضور مهندس عبدالهی مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری و اعضاء محترم هیئت رئیسه سازمان نظام و صنفی رایانه ای خراسان رضوی امضاء گردید. . . .

درگذشت اندوهبار استاد گرانقدر، معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
1397/03/14 کد خبر:98
. . .

حضورجناب آقای دکتر سلطانی، رییس صندوق نوآوری و شکوفایی در شعبه دانشگاه فردوسی صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی
1397/02/15 کد خبر:97
به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی، جناب آقای دکتر سلطانی، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی، به همراه هیئت همراه در شعبه دانشگاه فردوسی صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی حضور یافتند. ایشان ضمن بازدید از صندوق خراسان در جمع اعضای هیات مدیره حاضر و به تبادل نظر با اعضای جلسه پرداختند. . . .

برگزاری جلسه توجیهی و آشنایی شرکت های مستقر در مراکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد
1396/12/24 کد خبر:96
پیرو سلسله جلسات معرفی خدمات صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی ، اعضاء هیات مدیره، مدیر عامل و کارشناسان صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی در جلسه معرفی خدمات و انواع حمایت های صندوق از شرکت های تحت پوشش مراکز رشد دانشگاه فردوسی حضوریافتند. . . .

حضور مدیر عامل و کارشناسان صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی در دومین دورهمی گپ در سرای آسان
1396/12/21 کد خبر:95
پیرو سلسله جلسات معرفی خدمات صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان و فناور، مدیر عامل و کارشناسان صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی در سومین گردهمایی کارآفرینان اینترنتی مشهد حضوریافتند. . . .

برگزاری مجمع عمومی عادی مورخ 1396/12/19
1396/12/20 کد خبر:94
پیرو آگهی دعوت از سهامداران محترم جلسه ای در روز شنبه مورخ 1395/12/19 ساعت 18/30 در ساختمان شماره 2 پارک علم و فناوری خراسان با حضور اکثریت سهامداران برگزار و موارد ذیل مورد بررسی قرار گرفت . . .

صندوق پژوهش و فناوری؛ نهادی برای حمایت از شرکت‌های نوپا
1396/12/11 کد خبر:93
به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی، نشست صندوق های کشور با دبیرخانه کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری، به دعوت این کارگروه و در صندوق نوآوری و شکوفایی کشور برگزار شد. . . .

حضور صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی در نخستین همایش وقف و علم و فناوری
1396/12/09 کد خبر:92
نخستین همایش ملی وقف و علم و فناوری به همراه نمایشگاه توانمندی های شرکت ها و واحدهای فناور فعال مراکز رشد دانشگاه فردوسی با حضور مهمانان ویژه در دانشگاه فردوسی مشهد و با حضور صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی برگزار گردید. . . .

حضور صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی در همایش دانشگاه سبز
1396/11/21 کد خبر:91
همایش دانشگاه سبز به همراه نمایشگاه توانمندی های شرکت ها و واحدهای فناور فعال در حوزه انرژی پاک و محیط زیست و با حضور مهمانان ویژه در دانشگاه فردوسی مشهد و با حضور صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی برگزار گردید. . . .

حضور مدیر عامل و کارشناسان صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی در دومین دورهمی گپ در سرای آسان
1396/11/19 کد خبر:90
پیرو سلسله جلسات معرفی خدمات صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی برای استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان و فناور، مدیر عامل و کارشناسان صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی در دومین دورهمی گپ در سرای آسان مشهد حضوریافتند. به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری، مدیر عامل و کارشناسان صندوق در دومین دورهمی گپ شتابدهنده سرای آسان که با حضور استارتاپ های سطح استان در روز پنجشنبه 19 بهمن برگزار گردید شرکت نمودند. در این جلسه که به همت شرکت سرای آسان ایرانیان برگزار گردید مدیر عامل صندوق ضمن معرفی راهکارهای همکاری استارت آپ ها با صندوق و ارائه راهکارهای تسهیلگری در سرمایه گذاری با مشارکت صندوق پژوهش و فناوری، آمادگی صندوق پژوهش و فناوری را جهت حمایت از استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا اعلام نمودند. . . .

دهه فجر مبارک
1396/11/12 کد خبر:89
وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش تو می رسد. گویی شهیدانند که آمده اند برای بیعت دوباره برای هشدار و تذکر و بیداری . بهمن که از راه می رسدشهیدان پیمان نامه ی خونین شهادت را برای تجدید امضای تک تک ما می آورند تا فراموش نکنیم که باغبان لاله ها امام مهربان بود و سایبان لحظه ها، نگاهش هنوز هم نگران باغمان است. هر بهمن امام است که دوباره بر بال ملائک به دیدارمان می آید و کوچه های باغمان را پر از نسترن و نیلوفر می نماید. گام هایش همه جا یاس می کارد و گل محمدی به خانه ها هدیه می کند. بهمن همیشه در راه است. . . .

حضور مدیر عامل و کارشناسان صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی در ششمین دورهمی ماهانه دیدآپ
1396/11/10 کد خبر:88
به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری، مدیر عامل و کارشناسان صندوق در ششمین دیدآپ شتابدهنده فردوسی که با حضور برترین استارتاپ های سطح استان در روز دوشنبه 9 بهمن برگزار گردید شرکت نمودند. . . .

چالش مخترع، سرمایه گذار و عدم اعتماد
1396/11/05 کد خبر:87
سازوکار نهادی اشتباه اعطای وام به شرکت های نوپا باعث شده است تا ضمن ایجاد شدن پدیده معوقات بانکی در کشور، فرهنگ مشارکت در فرایند سرمایه گذاری خطرپذیر نیز تضعیف گردد. در نوشتار حاضر، بر روی دومین عامل عدم شکل گیری مناسب سرمایه گذاری خطرپذیر در کشور تمرکز شده که عبارت است از “اعتماد”. . . .

حضور صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی استان
1396/09/19 کد خبر:86
نمایشگاه پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی با حدود 400 غرفه در حوزه‌های مختلف پژوهش و فناوری، ایجاد کارگاه‌های مشاوره تخصصی، رونمایی از طرح‌ها و دستاوردهای واحدهای پژوهشی و رونمایی از 15 طرح نوآورانه علمی و پژوهشی در فضایی بالغ‌ بر 8000 مترمربع با مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان، کلیه دانشگاه‌های عضو شبکه دانشگاهی استان خراسان رضوی، دستگاه های مربوطه و همچنین حضور فعال صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی از روز جمعه 17 آذر به مدت 4 روز در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان خراسان رضوی برپا شده است. . . .

حضور صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی در تور فناوری مدیران و کارشناسان شرکت ملی گاز ایران
1396/09/05 کد خبر:85
تور فناوری مدیران و کارشناسان شرکت ملی گاز ایران به همراه نمایشگاه توانمندی های شرکت های فناور پارک علم و فناوری خراسان در حوزه انرژی و با حضور مهمانان ویژه در پارک علم و فناوری خراسان و با حضور صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی برگزار گردید. . . .

دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی:
1396/09/01 کد خبر:84
جایگاه ایران در زمینه انتشار مقالات علمی زیست‌ فناوری در دنیا 14 است . . .

چرا شرکت های نوپا به دنبال وام کم بهره هستند؟
1396/08/22 کد خبر:83
سرمایه گذاری خطر پذیر، جایگزینی برای جلوگیری از معوقات بانکی . . .

افتخاري ديگر براي برگزيده‌ي جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ‌بهايي؛
1396/08/08 کد خبر:82
پيشران زمهرير آسمان، جايزه برتر پارك‌هاي علمي آسيا را كسب كرد شركت پيشران زمهرير آسمان كه مقام اول بخش فن‌آفرينان سيزدهمين جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ‌بهايي را در سال ۹۶ به خود اختصاص داد، براي ارائه فناوري مخازن كرايوژنيك، موفق به كسب جايزه برتر پارك‌هاي علمي آسيا در سال ۲۰۱۷ شد. . . .

برگزيده جشنواره شيخ بهايي، شركت برتر در حوزه صادرات تجهيزات پزشكي شد
1396/08/03 کد خبر:81
برگزيده دوره‌هاي يازدهم و دوازدهم جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ‌بهايي به عنوان شركت برتر در حوزه صادرات تجهيزات پزشكي در سال ۹۶ انتخاب شد. . . .

جلسه هم اندیشی پیشکسوتان و صاحب نظران صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی برگزار گردید.
1396/07/20 کد خبر:80
به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی جلسه هم اندیشی با حضور اعضاء هیات مدیره فعلی صندوق، همچنین اعضاء قبلی هیات مدیره، معاونین و مدیران مراکز رشد استان،اعضاء فعال در شرکت های دانش بنیان و . . .

نقش آفرینی پژوهش تحقیقات و پژوهش جزو تجملات کار نیست
1396/07/03 کد خبر:78
دیگر اجازه نداریم این جمله را به کار ببریم: «زمانه عوض شده است.» با سرعت سرسام آور فناوری‌ها در جهان و رسوخ هیولاوار شبکه‌های اجتماعی در زندگی مردم، باید بگوییم: «دیروز عوض شد.» سرعت تغییرات، دیگر به نسل و دهه و دوره قد نمی‌دهد، در لحظه همه‌چیز عوض می‌شود. بنابراین پافشاری بر روش‌های سال گذشته یا دهه گذشته، فاجعه محسوب می‌شود. خوش‌بختانه ما از قافله رشد علم و فناوری جهان عقب نمانده‌ایم و خودمان را به این قطار وصل کرده‌ایم؛ . . .

بازدید متخصصان و کارشناسان از غرفه صندوق پژوهش وفناوری خراسان در جشنواره فناوری آب
1396/06/21 کد خبر:77
در این جشنواره اختراعات مربوط به صنعت اب و فناوری جدید به نمایش گذاشته شده است . . .

نظام نامه مشارکت دستگاه های اجرایی در اقتصاد دانش بنیان تدوین شد
1396/05/10 کد خبر:76
معاون سیاستگذاری و ارزیابی راهبردی معاونت علمی و فناوری گفت: برای تحقق اقتصاد دانش بنیان لازم است که همه دستگاه های کشور با یکدیگر مشارکت کنند. . . .

شتاب تغییرات تکنولوژیک و فشار‌ بر شرکت ها
1396/05/09 کد خبر:75
چه شما نبوغ آن را ستایش کنید و چه اعتبار آن را مورد بحث قرار دهید، انکار تاثیر تئوری «نوآوری ویرانگر» کلایتون کریستنسن دشوار است. (نوآوری ویرانگر یعنی نوآوری هایی که باعث ایجاد تغییر در وضع نسبتا ثابت بازار شده و صنایع و بازارهای جدید را بنیان می نهند.) در توضیح انواع پیشرفت های تکنولوژیک که استارت‌آپ ها را قادر می سازد تا فعالان صنعت را به چالش بکشند، تئوری استاد دانشکده کسب‌و‌کار هاروارد مسیر توسعه محصولات و خدمات جدید از سوی بسیاری از سازمان‌ها را تغییر داده است. . . .

چرخش به سمت بازار سرمایه
1396/04/30 کد خبر:74
امروزه حمایت از بنگاه های کوچک، متوسط و دانش بنیان یکی از اولویت های اساسی در رشد و توسعه اقتصادی کشورها به شمار می رود؛ چرا که این شرکت ها با ایفای نقش کلیدی در اقتصاد؛ از حیث ساختار متفاوت اشتغال، وابستگی زیاد به منابع انسانی، انگیزه های کارآفرینی و نوآوری بیشتر، زمینه ساز و محرک رشد فعالیت های مولد اقتصادی و توسعه فن آوری در کشورها هستند. . . .

اختصاص 55 درصد تسهیلات صندوق نوآوری به شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه سلامت
1396/03/20 کد خبر:73
مدیرکل دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت با اشاره به اعلام رتبه‌بندی اولیه دانشگاه‌ها بر اساس ارزشیابی بر مبنای فناوری در نیمه دوم امسال، . . .

اجرای استانداردهای حاکمیت شرکتی می‌تواند فرصتی مناسب جهت مدیریت ریسک در بانک‌های اسلامی فراهم کند.
1396/03/02 کد خبر:72
به گزارش روز دوشنبه ایبِنا، فعالیت‌های بانکی ذاتا دارای ریسک هستند و دو ریسک مهم در این زمینه عبارت‌اند از ریسک‌ اعتباری و ریسک نقدینگی. در حالی که ریسک اعتباری به بازپرداخت نشدن وام‌ها از سوی مشتریان مربوط می‌شود، ریسک نقدینگی به کاهش محسوس در خالص جریان وجوه بانک و ناتوانی بانک در پاسخ به تعهداتش در قبال مشتریان خود بازمی‌گردد. مقابله با این ریسک ها در بانکداری اسلامی با عنایت به محدودیت‌های فقهی موجود، سازوکار دقیق و متناسب با خود را می‌طلبد؛ به نحوی که مدیر بانک بتواند مدیریت صحیح ریسک را اجرایی کند. . . .

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم:در دو سال گذشته ۵۲۰ میلیون دلار صادرات دانش فنی داشتیم
1396/02/08 کد خبر:71
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم گفت: در سال ۱۳۹۵ حدود ۲۸۰ میلیارد تومان قرارداد دانش فنی داشته و صادرات محصول نیز کرده ایم، همچنین طی دو سال گذشته ۵۲۰ میلیون دلار صادرات دانش فنی انجام شده است. . . .

معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری از کسب‌وکارهای جدید دانش‌بنیان حمایت می‌کند
1396/01/26 کد خبر:70
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از کسب و کارهای جدید با موضوع دانش بنیان که در دومین دوره رویداد فین استارزعرضه می شوند حمایت می کند. . . .

انتصاب در صندوق نوآوری و شکوفایی
1396/01/23 کد خبر:69
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر احمد خدادادی با حکم رئیس هیات­ عامل صندوق نوآوری و شکوفایی به سمت معاون توسعه منابع و پشتیبانی صندوق منصوب و مشغول به کارشد. . . .

شرایط دستیابی به افزایش رشد اقتصادی
1396/01/22 کد خبر:68
مشاور ارشد رئیس جمهور در امور اقتصادی و رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ­ریزی شرایط افزایش رشد اقتصادی را اعلام کرد. مسعود نیلی، در پنجاه و نهمین اجلاس شورای حکام سازمان بهره‌وری آسیایی (GBM) در سخنانی به شرایط کنونی اقتصاد جهان، وضعیت اقتصادی کشور و فرصت ­های سرمایه­ گذاری در ایران پرداخت. . . .

توسعه شرکت های دانش بنیان و مراکز رشد اولویت های اصلی دانشگاه آزاد اسلامی
1396/01/19 کد خبر:67
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که رشد و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز رشد مانند سال‌های گذشته اولویت اصلی این دانشگاه خواهد بود و با جدیت از همه ظرفیت‌های کشور بدون توجه به وابستگی‌های سازمانی و سیاسی برای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان که زیربنای اقتصاد مقاومتی است، در دانشگاه آزاد اسلامی استفاده می‌شود. . . .

فعالان دانش‌بنیان در رسانه ملی حمایت می‌شوند
1396/01/15 کد خبر:66
مشاور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری گفت: بر اساس موافقت میان معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری و سازمان صداو سیما، کالاها و خدمات دانش‌بنیان، اختراعات ثبت شده و کارآفرینان برتر با دریافت تسیلات اضافه پخش تشویقی به منظور معرفی کالا و خدمت خود، حمایت می‌شوند. . . .

نکات اقتصادی پیام های نوروزی
1396/01/01 کد خبر:65
رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور به مناسبت آغاز سال جدید در پیام های جداگانه ای با مردم ایران گفتگو کردند. در این پیام ها به مباحث اقتصادی نیز پرداخته شد و نکاتی پیرامون وضعیت اقتصادی کشور و آینده اقتصاد ایران مطرح شد . . .

برگزاری اولین جلسه هم افزایی علمی و کاربردی اعضاء انجمن و مراکز تحقیق و توسعه واحد های تحقیق و توسعه برتر استان خراسان رضوی
1395/12/15 کد خبر:64
برگزاری اولین جلسه هم افزایی علمی و کاربردی اعضاء انجمن و مراکز تحقیق و توسعه واحد های تحقیق و توسعه برتر استان خراسان رضوی در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد: . . .

نگاهی به فعالیت ۳ ساله صندوق نوآوری وشکوفایی درتحقق اقتصاد دانش بنیان
1395/11/26 کد خبر:63
تشکیل و راه اندازی صندوق نوآوری وشکوفایی برای حمایت از شرکت های دانش بنیان مورد تایید معاونت علمی وفناوری درآبان سال ۸۹ با تصویب قانون حمایت ازشرکت ها ومؤسسات دانش بنیان وتجاری سازی نوآوری ها واختراعات، با سرمایه ای حدود ۳ هزارمیلیارد تومان جهت کمک به توسعه فضای دانش بنیان تصویب شد. . . .

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در سومین کنگره شهدای دانشجوی اصفهان؛
1395/11/26 کد خبر:62
کارآفرینی بر بستر زیست بوم‌ فناورانه راه‌کار ارزش افزوده است . . .

فراخوان رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی برای حمایت از شرکت های دانش بنیان در حوزه آتش نشانی
1395/11/12 کد خبر:61
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر بهزاد سلطانی رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در جلسه امضای تفاهم نامه با مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در محل مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان با تسلیت شهادت جمعی از آتش نشانان شجاع در ساختمان پلاسکو گفت: فداکاری و ایثارگری آتش نشانان یادآور خاطره جانفشانی فرزندان غیور میهن اسلامی در دوران دفاع مقدس است. . . .

امروز همه داغداریم
1395/11/02 کد خبر:60
شهادت جانسوز آتش نشانان فداکار را به ملت ایران تبریک و تسلیت عرض مینمائیم . . .

شرکت‌های دانش‌بنیان با مشارکت شرکت‌های خارجی تاسیس می‌شود
1395/10/18 کد خبر:59
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی،نمایندگان در نشست علنی نوبت صبح امروز (سه شنبه، ۱۴ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات لایحه برنامه ششم توسعه کل کشور با ماده ۸۱ این لایحه با ۱۵۲ رأی موافق، ۴ رأی مخالف و ۸ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۷ نماینده حاضر در صحن موافقت کردند. . . .

اعلام فراخوان دوازدهمین دوره جایزه ملی محیط زیست
1395/10/16 کد خبر:58
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی سازمان حفاظت از محیط زیست به منظور ایجاد انگیزه و تشویق آحاد جامعه و با استناد به ماده ۴۶ آیین نامه اجرایی قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست و مصوبه مورخ ۱۳۷۷/۱۰/۲۳ شورایعالی حفاظت محیط زیست، نسبت به اعطای جایزه ملی محیط زیست اقدام می نماید. . . .

پیام دبیرکل جشنواره «ایران ساخت»؛ اقتصادمقاومتي یک دستور نیست اصل است؛ اصلی برای همه نسل‌ها
1395/10/15 کد خبر:57
دبیرکل جشنواره ملی فرهنگی هنری «ایران ساخت» به مناسبت برگزاری این رویداد، پیامی صادر کرده که در آن بر اهمیت گفتمان سازی در حوزه اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان تاکید شده است. . . .

معاون توسعه مدیریت ومنابع معاونت علمی؛
1395/09/6 کد خبر:56
عامل پیشرفت کشور «رونق تولید داخلی» مبتنی بر علم و فناوری است معاون توسعه مدیریت ومنابع معاونت علمی گفت: تولیدات داخلی باید مبتنی برعلم و فناوری باشند تا عامل پیشرفت و توسعه کشور شود. . . .

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی کشور: موتور صندوق نوآوری و شکوفایی برای حمایت از شرکت های دانش بنیان روشن شده است...
1395/08/12 کد خبر:55
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، دکتر حمیدرضا شاهوردی، معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی کشور و هیأت همراه، صبح امروز در جلسه بررسی چالش های فی مابین شرکت های دانش بنیان و صندوق نوآوری و شکوفایی در خصوص نحوه بهره مندی شرکت های دانش بنیان از تسهیلات این صندوق اظهار کرد: خوشبختانه موتور صندوق شکوفایی روشن شده است و علی رغم مشکلاتی که در ابتدای راه با آن مواجه بوده ایم، هم اکنون روند رو به رشدی در حال طی شدن است. . . .

برگزاری مجمع عمومی عادی مورخ 1395/08/04
1395/08/05 کد خبر:54
پیرو آگهی دعوت از سهامداران محترم جلسه ای در روز سه شنبه مورخ 1395/08/04 ساعت 17 در ساختمان پارک علم و فناوری خراسان در بلوار سجاد خیابان امین یک برگزار و موارد ذیل مورد بررسی قرار گرفت : . . .

دیدار رئیس و اعضای محترم صندوق سرمایه گذاری خطر پذیر از صندوق پژوهش وفناوری خراسان رضوی
1395/06/21 کد خبر:53
طبق هماهنگی قبلی روز شنبه مورخ 1395/06/20 ساعت 14 جلسه ای با حضور رئیس و اعضای محترم صندوق سرمایه گذاری خطر پذیر جهت بحث و تبادل نظر در موضوعات مختلف در صندوق پژوهش وفناوری خراسان رضوی شعبه دانشگاه فردوسی برگزار شد . . . .

دبیر علمی سومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی فرآورده‌های طبیعی و طب سنتی خبر داد:
1395/06/14 کد خبر:52
آغاز سومین جشنواره گیاهان‌دارویی با شعار «اقدام و عمل دانش‌بنیان، پیشران اقتصادمقاومتی»؛ از فردا . . .

ستاری در چهاردهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس معاونت علمی:
1395/06/011 کد خبر:51
. . .

دبیر ستاد علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی خواستار شد؛
1395/05/24 کد خبر:48
تبیین الگوی توسعه‌ای در حوزه علوم و فناوری‌های حیوانات آزمایشگاهی . . .

رئیس مرکز فناوری های راهبردی معاونت علمی:
1395/05/24 کد خبر:47
مدل پایش ستادهای توسعه فناوری معاونت تدوین می‌شود . . .

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی :
1395/05/12 کد خبر:46
اقتصاد مقاومتی از مسیر دانش‌بنیان عبور می‌کنددبیر ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی در میان نمایندگان استان‌ها در سومین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، . . .

از سوی معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری انجام می شود؛
1395/05/12 کد خبر:45
پرداخت 90 درصد هزینه ثبت پتنت شرکت‌های دانش‌بنیان . . .

معاون توسعه فناوری معاونت علمی و فناوری :
1395/05/07 کد خبر:44
اتصال زنجیره دانش و صنعت با توسعه و تجاری‌سازی فناوری محقق می‌شود . . .

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری بیان کرد؛
1395/05/07 کد خبر:43
نقش رسانه ملی در فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان قابل تقدیر است . . .

توسط یک شرکت فناور داخلی صورت گرفت:
1395/05/06 کد خبر:42
تولید تجهیزات و مبدل‌های حرارتی مطابق با استانداردهای جهانی . . .

دکتر ستاری: «ایران‌ساخت» احیا و ترویج فرهنگ خودباوری را دنبال می‌کند
1395/04/27 کد خبر:41
عاون علمی و فناوری رییس جمهوری در نخستین نشست شورای سیاست‌گذاری ایران ساخت گفت: جشنواره ملی فرهنگی و هنری "ایران‌ساخت" با شعار فناوری ایرانی، کسب و کار ایرانی می‌تواند در ایجاد خودباوری نسبت به توانمندی‌های کشورمان اثرگذاری بالایی داشته باشد. . . .

با همکاری ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی؛
1395/04/27 کد خبر:40
روند تغييرات و نحوه طراحي توربين هاي بادي از صفر تا صد بررسی شد به منظور به کار گیری پتانسیل های نهفته انرژی‌های نو، در کشور روند تغييرات و نحوه طراحي توربين هاي بادي از صفر تا صد بررسی شد. . . .

با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری ؛ نشست فعالان و توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای پیام‌رسان در فضای مجازی برگزار شد
1395/04/27 کد خبر:39
جمعی از فعالان و توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای پیام‌رسان در فضای مجازی در نشستی با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری و دبیر ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و میکروالکترونیک، ضمن ارائه توانمندی‌ها و محصولات موجود، از دغدغه‌ها و نیازهای خود سخن گفتند. . . .

فرصت‌های سرمایه‌گذاری شرکت‌های عضو پارک فناوری پریس معاونت علمی شناسایی می‌شود
1395/04/27 کد خبر:38
طرح شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری توسط پارک فناوری پردیس معاونت علمی و با هدف حمایت از طرح‌های شرکت‌های عضو این پارک، به منظور شناسایی طرح‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری جهت ارتباط‌دهی با سرمایه‌گذاران اجرا می‌شود. . . .

حلقه مفقوده بین دانشگاه وصنعت، شرکت های دانش بنیان است
1395/03/08 کد خبر:37
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: به لحاظ ساختاری در دنیا شرکت های خصوصی حلقه واسط بین دانشگاه و صنعت هستند و در ایران نیز با تقویت شرکت های دانش بنیان می توانیم این حلقه مفقوده را جبران کنیم. . . .

اعطای تسهیلات کم بهره به شرکت های دانش بنیان
1395/03/08 کد خبر:36
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی کشور در کاشان با بیان اینکه حدود 8 هزار شرکت، درخواست دانش بنیان شدن را دارند گفت: از این تعداد 2 هزار و 300 شرکت، مجوز دانش بنیان را از معاونت علمی ریاست جمهوری گرفته اند. . . .

با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در اصفهان؛
1395/02/25 کد خبر:35
برگزیدگان دوازدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی معرفی شدند دوازدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی، عصر امروز با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، در اصفهان به کار خود پایان داد. . . .

لزوم افزایش ارتباط پارکهای علم و فناوری استان‌ها با بخش صنعت
1395/02/15 کد خبر:34
شیخ‌زین‌الدین تاکید کردلزوم افزایش ارتباط پارکهای علم و فناوری استان‌ها با بخش صنعت . . .

اعطای تسهیلات 545میلیاردی به طرح‌های دانش‌بنیان
1395/02/14 کد خبر:33
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی با اعلام این که 20 شرکت ارائه خدمات تجاری‌سازی به شرکت‌های دانش بنیان از تسهیلات صندوق برخوردار شدند، گفت: تاکنون 20 طرح به خاتمه پرداخت اقساط رسیده است، ولی رقم بازگشتی این طرح‌ها به دلیل کوچک بودن زیاد نیست و میزان تسهیلات بازگشتی از این طرح‌ها 8 میلیارد و 800 میلیون تومان است. . . .

مقالات از ایده تا عمل- ارزشگذاری فناوری و مقدمه ای بر اقتصاد مهندسی-بخش اول
95/02/011 کد خبر:32
. . .

ضوابط و مقررات برای عرضه تخفیف معادل 30 تا 40درصدی تبلیغات محصولات دانش‌بنیان اعلام شد
1395/01/17 کد خبر:31
پیرو تفاهم نامه همکاری میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، با دستور رییس رسانه ملی، فعالیت جدی برای تبلیغ و آشناسازی عموم مردم از محصولات تجاری سازی شده در عرصه دانش بنیان را آغاز کرده است. . . .

توسعه صادرات محصولات دانش بنیان نیازمند برند سازی است
1395/01/16 کد خبر:30
توسعه صادرات محصولات دانش بنیان نیازمند برند سازی است . . .

۷ گام مؤثر برای مدیریت بدهی و حل مشکل انباشته شدن آن
1395/01/16 کد خبر:29
یک از مشکلات ناگزیر زندگی امروزی که بیشتر ما در مقطعی با آن دست‌به‌گریبان شده‌ایم یا خواهیم شد، روبرو شدن ناگهانی با انبوهی از بدهی‌های کوچک و بزرگ است که در صورت عدم مدیریت صحیح می‌تواند پیامدهای ناخوشایند روانی و اقتصادی در پی داشته باشد. . . .

ولادت با سعادت دخت نبی اکرم (ص) و روز زن گرامی باد
1395/01/11 کد خبر:28
تاج از فرق فلک برداشتن* جاودان آن تاج بر سر داشتن* در بهشت آرزو ره یافتن* هر نفس شهدی به ساغر داشتن* بر تو ارزانی که ما را خوشتر است: * لذت یک لحظه مادر داشتن . . .

حول حالنا الی احسن الحال
1395/01/01 کد خبر:26
فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی فرخنده باد . . .

جدول زمانی برگزاری کارگاه های دومین جشنواره کارآفرینی دانشکده مهندسی - 4 و5 اسفند ماه 1394
94/12/2 کد خبر:24
جدول زمانی برگزاری کارگاه ها دومین جشنواره کارآفرینی . . .

آخرین آمار شرکت های دانش بنیان/ ۴۸۹ طرح مردود شدند
94/12/4 کد خبر:23
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی آخرین آمار شرکت های دانش بنیان را ارائه کرد و گفت:تا کنون ۱۷۱۶ طرح به این صندوق وارد شده است که ۴۸۹ طرح جز طرح های مردودی، انصرافی و از دستور کار خارج شده بودند. . . .

ستاری در همایش پدافند غیرعامل: تکیه و اشراف بر توانمندی‌های دانشی و فناوری سبب پیشرفت و اقتدار کشور می‌شود
94/11/26 کد خبر:22
معاون علمی و فناوری رییس جمهور در همایش پدافند غیرعامل گفت: امروز تکیه بر توانمندی‌های دانشی و فناوری به عنوان یک اصل در حوزه پدافند غیرعامل شناخته می‌شود و با اشراف به توانمندی‌های این حوزه می‌توانیم پیشرفت و اقتدار کشور را رقم بزنیم. . . .

صاحبان ایده را به ظرفیت‌های موجود متصل می کنیم
1394/11/11 کد خبر:21
معاون وزیر ارتباطات گفت: با افتتاح مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌و‌‌کارهای نوپای فاوا صاحبان ایده را به ظرفیت‌های موجود متصل می کنیم. . . .

ملاک تعیین میزان اعطای تسهیلات وجوه اداره شده به طرح‌های فناورانه تعیین شد
1394/11/11 کد خبر:20
عضو هیئت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران با اشاره به سومین فراخوان اعطای تسهیلات وجوه اداره شده به طرح‌های فناورانه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با توجه به برنامه کسب‌وکار تدوین‌شده از سوی متقاضیان وام وجوه اداره شده، میزان وام اعطایی آن از سوی کارگروه مربوطه مشخص می‌شود. . . .

بروز رسانی وب سایت
1394/11/07 کد خبر:19
وب سایت صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی به روز رسانی شد . . .

بازدید از شرکت دانش بنیان دنا زیست آسیا
1394/11/03 کد خبر:18
بازدید از شرکت دانش بنیان دنا زیست آسیا با مدیریت جناب آقای دکتر حسام دهقانی در مرکز رشد شماره 4 فعالیت میکند . . .

کامیابی از میوه‌های شیرین پایداری
1394/11/03 کد خبر:17
سورنا ستاری* خدا را شکر مقاومت مردم ایران، حمایت‌های رهبری تلاش و پیگیری‌های دولت، به‌خصوص دستگاه دیپلماسی نتیجه داد و دیوار تحریم‌ها فرو ریخت. دیواری که ظالمانه ارتفاع گرفته بود در برابر ضربه‌های منطق و انصاف تاب نیاورد و تمام و کمال سرنگون شد. . . .

بازدید از شرکت نیل افشان توس
1394/11/03 کد خبر:16
این شرکت در زمینه تولید چوب پلاست در شهرک صنعتی چناران با مدیریت سرکار خانم دکتر جمیلی فعالیت میکند که جزء شرکتهای دانش بنیان در سطح استان مطرح می باشد. طی بازدید کارشناسان ارزیابی و نظارت صندوق پژوهش و فناوری استان از این شرکت خط تولید و نمونه محصول مورد بررسی قرار گرفت . . . .

رییس جمهوری در بیانیه ای خطاب به ملت ایران:
94/10/27 کد خبر:15
برجام به فرجام رسید . . .

بازپرداخت تسهیلات موجب موفقیت طرح‌های فناورانه می‌شود
1394/10/27 کد خبر:14
بازپرداخت تسهیلات موجب موفقیت طرح‌های فناورانه می‌شود دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در این ستاد در نظر داریم تا پروژه‌ها را به شرط بازپرداخت تسهیلات حمایت کنیم. چرا که در این صورت طرح‌ها با موفقیت بیشتری روبه‌رو می‌شوند. . . .

دومین شماره ماهنامه دانش بنیان منتشر شد
94/10/20 کد خبر:13
دومین شماره ماهنامه دانش بنیان ویژه دی ماه 1394 و با محوریت ضرورت و لزوم پیشبرد اقتصاد دانش بنیان در همه عرصه ها به چاپ رسید. . . .

مرحله اول پروژه بانک اطلاعاتی جامع محصولات فناورانه صادراتی تکمیل شد
94/10/01 کد خبر:10
مجری پروژه "ایجاد بانک اطلاعاتی جامع محصولات دانش‌بنیان صادراتی" با اعلام خبر پایان مرحله اول این پروژه گفت: مرحله اول طرح تدوین بانک اطلاعاتی که به مقوله‌ی جمع‌آوری اطلاعات شرکت‌های دانش‌بنیان صادراتی می‌پرداخت، از اوایل مهرماه 1394 آغاز و تا اواسط آذرماه ادامه یافت. . . .

دکتر ستاری در مراسم تجلیل از برگزیدگان شانزدهمین جشنواره پژوهش و فناوری کشور؛
94/09/26 کد خبر:9
پایه اقتصاد دانش‌بنیان مغز و اندیشه نیروی انسانی متخصص است.جلیل از برگزیدگان شانزدهمین جشنواره پژوهش و فناوری کشور 25 آذرماه با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور، وزیر علوم تحقیقات و فناوری، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و تعدادی از استانداران و جمعی از محققان و پژوهشگران برجسته کشور در محل سالن اجلاس سران برگزار شد. . . .

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری خبر داد:
94/09/23 کد خبر:8
مصوبه دریافت جواز تاسیس و پروانه بهره‌برداری شرکت‌های دانش‌بنیان ابلاغ شد . . .

شهادت غریب الغربا آقا امام رضا علیه السلام بر شما محب آن حضرت تسلیت و تعزیت باد.
94/09/20 کد خبر:7
. . .

فرارسيدن ايام حزن و و اندوه
94/09/18 کد خبر:6
فرارسيدن ايام حزن و اندوه رحلت پيامبر اعظم (ص) و شهادت كريم اهل بيت، امام حسن مجتبي (ع) و هشتمين اختر تابناك امامت و ولايت، حضرت علي ابن موسي الرضا (ع) تسليت باد. . . .

تسهیلات مالی ویژه برای صادرات شرکت‌های دانش بنیان ارائه می‌شود
1394/09/15 کد خبر:4
معاون امور بین‌الملل و تبادل فناوری معاونت علمی: تسهیلات مالی ویژه برای صادرات شرکت‌های دانش بنیان ارائه می‌شود معاون امور بین‌الملل و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری گفت: امکان بهره‌مندی شرکت‌های دانش بنیان از تسهیلات بسته ویژه حمایت از صادرات کالا و خدمات دانش بنیان صندوق نوآوری و شکوفایی فراهم شد. . . .

آدرس: مشهد، کیلومتر 12 جاده قوچان، مقابل کارخانه شیر پگاه، پارک علم و فناوری خراسان رضوی ساختمان مرکزی         تلفن: 35003441
پردیس دانشگاه فردوسی مشهد، درب غربی دانشگاه         تلفن: 38837392 - فاکس: 38837393
بجنورد، خیابان ایت الله طالقانی (غربی)، خیابان صمدیه لباف، نبش چهار راه اول، پلاک 45         تلفن: 05832211165
Email: info@krrtf.ir
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به صندوق توسعه پژوهش و فناوری خراسان رضوی می باشد. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.